Rolety okienne

Co to są mini rolety?

mini rolety okienne bardzo popularne

mini rolety okienne bardzo popularneRolety stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Z powodzeniem zastępują firanki, które wielu osobom po prostu się już znudziły. Rolety są łatwiejsze w obsłudze, utrzymaniu i są bardziej odporne na zniszczenie. Coraz więcej sklepów oferuje jednak produkt o nazwie mini rolety. Nie każdy wie, o co chodzi, a szkoda, bo w wielu domach taki produkt byłby wybawieniem.

O mini roletach

mini roletka rzymskaPopularne rolety mini budową przypominają rolety standardowe. Mechanizm zamontowany w witrynie pozwala na dowolną regulację w zależności od aktualnych potrzeb. Mini rolety są jednak przeznaczone przede wszystkim do okien małych. Dobrze sprawdzą się także w przypadku rozmiarów niestandardowych. W wielu miejscach, w których nie ma jak zamontować firan, mini rolety będą wybawieniem dla właścicieli. Oferuje je coraz więcej firm, dzięki czemu wybierać można spośród wielu rozwiązań dotyczących mechanizmów ściągających czy kolorów i wzorów dostępnych materiałów.

Na jakie materiały zwrócić uwagę?

mini roleta dzień i noc w kolorze czarnymStandardowe materiały w mini roletach są najtańsze i często wystarczą. Można wybiera spośród wielu kolorów i wzorów. Czasami zdecydowanie lepiej rozejrzeć się za bardziej pasującymi do indywidualnych potrzeb modelami, zróżnicowanymi pod określonym względem. Jednym z nich jest specjalny materiał. Bardzo popularny jest ostatnio wersja dzień i noc, charakteryzująca się naprzemiennymi pasami w różnych kolorach. Tkanina perłowa świetnie sprawdzi się w przypadku wnętrz eleganckich. Jej lekki połysk sprawia, że pokój nabiera eleganckiego wyrazu. Blackout z kolei to materiał wykonany z gumy, który w ogóle nie przepuszcza światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *