Akcesoria

Jak uatrakcyjnić ścianę w salonie?

wyposażenie domu

Elegancki dom to nie tylko gustownie dobrane meble, ale również wyposażenie domu, takie jak obrazy, lustra czy kwietniki na ścianę. Warto zadbać o dekoracje ścian, która pozwoli stworzyć salon jedyny w swoim rodzaju. Jakie dekoracje na ścianę będą pasowały do salonu?

Obraz i jego rama

Obrazy bardzo często zdobią ściany naszych mieszkań. Dzięki temu ściana staje się ciekawa i niebanalna. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na samo dzieło, ale również jego oprawę, która jest integralnym elementem obrazu. Koniecznie sprawdź ofertę E-sas.

wyposażenie domu

Obrazy na płótnie bardzo często nie wymagają żadnej oprawy. Ich wykończenie jest tak eleganckie, że samodzielnie wyglądają gustownie i jednocześnie bardzo nowocześnie. Inaczej jest, gdy planujemy na ścianie stworzyć galerię rodzinnych zdjęć. Warto zadbać o delikatne oprawki, które podkreślą urok rodzinnych fotografii. W nowoczesnych wnętrzach sprawdza się również antyramy, które nie zwracają na siebie uwagi.

Lustro

Dekoracje do domu, takie jak lustra sprawdzą się w każdym salonie. Nie tylko wyglądają gustownie, ale jednocześnie optycznie powiększą salon.

Do nowoczesnego salonu sprawdzi się lustro w kształcie słońca z delikatnymi promieniami z lustrzanych kropelek. Do salonu klasycznego warto wybierać stonowane akcesoria do domu, takie jak lustro w prostokątnym kształcie, którego oprawa jest prosta i subtelna.

Bardzo ciekawie wyglądają dekoracje do domu lustrzane złożone z nieregularnych elementów. Jest to kompozycja, która jest zaskakująca i niebanalna. Sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i przełamie klasykę stonowanego salonu.