Rolety okienne

Roleta dzień i noc w górę!

popularne rolety dzień i noc montowane w salonie

Szykując się do zamieszkania w nowym domu dobrze jest pamiętać o jego odpowiednim wystroju. Dzięki temu będziemy czuć się dobrze i bezpiecznie. Na wystrój wpływ mają nie tylko eleganckie dodatki i dekoracje, ale również poziom oświetlenia. Elementy takie jak dobrze dobrane rolety okienne typu dzień i noc są bardzo istotne z punktu widzenia komfortowego funkcjonowania we własnym domu.

Odbicie światła

roleta dzień i noc w kolorze beżWygoda dobrze dobranego osłonięcia przed promieniami słonecznymi nie może być porównywana z niczym innym. Należy zwrócić uwagę na wymiary okna, sposób montażu rolety, materiał i tkaninę dostosowaną do jej przeznaczenia. Rolety klasyczne, dostępne w wielu wzorach i kolorach będą spełniały tylko część funkcji, jakie spełniają rolety dzień i noc dzięki odbijaniu światła.

Rolety z ozdobnymi falbanami lub proste kroje – to decyzja mogąca całkowicie odmienić pomieszczenie. Właśnie tak możemy poprawić wygląd naszego otoczenia. Do sypialni zalecane są rolety dzień i noc, które dzięki podwójnej ilości materiału można łatwo dopasować do zmieniającego się oświetlenia. W zależności od potrzeb rolety mogą być wykonane z grubszego lub cieńszego materiału. Tkaniny, które warto wziąć pod uwagę to wytrzymały poliester, jedwab, organza oraz odporny na promienie UV poliamid.

Rolety – najlepszy wybór?

Obecnie zdecydowanie najkorzystniejszym wyborem osłonięcia okien są rolety. Są to narzędzia wielofunkcyjne. Spełniają rolę żaluzji mogącej przepuszczać światło, a także subtelnej zasłony, dzięki możliwości dodania fantazyjnych wzorów. Dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości oraz bezpieczne dla zwierząt – nie musimy się martwić o zaplątanie kocich łapek w firankę. Dostosowanie wymiarów oraz sposobu rozwijania może ułatwić sprawę przy dzieciach uczących się dopiero korzystać z rolet. One także będą mogły wybrać roletę do swojego pokoju. Zapewniona ochrona przed zbyt dużą temperaturą pozwoli cieszyć się spokojnymi chwilami w domu. Żaluzje i zasłony to już przeszłość. Czas postawić na nową jakość i luksus w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *