Rolety okienne

Rolety dla śpiochów prosto od producenta

producent ekskluzywnych rolet

producent ekskluzywnych roletMontowanie rolet na oknach ma dwa podstawowe cele. Po pierwsze mają one umożliwić swobodne regulowanie natężenia światła, jakie wpada do pomieszczenia, a po drugie uniemożliwić osobom z zewnątrz podglądanie domowników. Obie te funkcje spełniają rolety duo, zwane też roletami dzień i noc.

Producent rolet dbający o spokojny sen

Model dzień i noc spełnia podstawowe funkcje, które mają mieć rolety, ale trzeba zaznaczyć, że robi to o wiele lepiej niż przeciętne zasłony. Na początku trzeba wyjaśnić, skąd wzięła się nazwa tych użytecznych akcesoriów. Otóż, rolety dzień i noc umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia, a więc pozwalają na rozpoczęcie nocy już w ciągu dnia. Natężenie światła można swobodnie regulować, w zależności od potrzeb zapewniając wnętrzu pełną jasność lub romantyczny półmrok. Dodatkową korzyścią, jaką proponuje Mardom – producent rolet modelu dzień i noc, jest możliwość podglądania sąsiadów samemu pozostając niezauważonym. Przydatne? Czasami na pewno, ale jak to właściwie działa?

Jak to działa i czy warto je kupić?

Zebra, bo i tak nazywany jest ten model, składa się z pasów tkanin zaciemniających i transparentnych. Dzięki takiej budowie, a więc różnej przepuszczalności światła poszczególnych pasów, można swobodnie regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Na koniec warto dodać jeszcze jedną cechę, na którą producenci rolet z pewnością chętnie zwrócą uwagę klientów. Poza funkcjonalnością, rolety dzień i noc mają duże walory dekoracyjne, które w temacie wystroju wnętrz nie są przecież bez znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *